If you get to Zaparozhie

you will see many

beautiful ladies

start now
 • Looking for a

  Western Groom

  The sites with the so-called “Russian brides” are extremely popular these days. You may wonder why?

  more info
 • Meet Zaporozhie

  girls

  If you get to Zaparozhie on your business trip, vacation or simply accidentally, you will see many beautiful ladies...

  more info
 • Book Zaporozhie

  Hotels

  Zaporozhie has many hotels to offer its visitors and accidental guests. The city has a great amount of the hotels...

  more info
 • Visiting

  Zaporozhie

  If you have never been to Zaporozhie, you are very much welcomed to this city! You can spend a great time...

  more info

Rus kadinlarla dolandinlmadan sohbet etmek

Son zamanlarda, Rus arkadaşlık ve sohbet siteleri oldukça popüler hale geldi. Ancak, bu siteler sebebiyle dolandırılanların sayısı da gün geçtikçe artmakta. Peki, bu tür sitelerdeki dolandırıcılardan nasıl korunabilir ve hayatımızın Rus aşkını arayabiliriz? Bu yazımızda bunu inceleyeceğiz ve size faydalı birkaç ipucu vereceğiz.

Genel Dolandırıcı Özellikleri

Dolandırıcı kişiler, daha sohbetin ilk başlarında, kendisinin ne kadar muhteşem bir kadın olduğundan ve Rusya’da yaşamanın ne kadar zor olduğundan bahsedecektir. Aylık geliri çok düşüktür, tüm Rus sevgilileri alkoliktir ve kendisine kötü davranmıştır ve belki de ailesi trajik bir trafik kazasında yaşamını yitirmiştir ya da ailesinden birinin ameliyata ihtiyacı vardır. Tam bu noktada dolandırıcımız, karşısındaki erkeği beyaz atlı prensi olduğunu ve kendisini bu zor durumda yalnızca onun kurtarmayabileceğine inandırmaya çalışır. Bunun için de mümkün olan en yüksek meblağı koparmaya çalışır, bunu yaparken de mutlaka yakın zamanda sizin bulunduğunuz ülkeye geleceğini söyler. 

Uçak Bileti ve Vize Dolandırıcılığı

Bir süre sohbet ettikten ve birbirinizi tanıdıktan sonra, dolandırıcımız sizin yanınıza gelmek istediğini hatta ülkenize taşınmak istediğini söyler. Tam bu noktada uçak bileti ya da vize işlemleri için ona biraz yardımda bulunmanız gerekecektir.  Bu yöntemin işe yaramasının bir diğer sebebi de tüm Rus kadınlarının ülkelerinden kaçmak ve Avrupa’ya yerleşmek istediğine yönelik genel algıdır. Oysaki Ruslar her ne kadar seyahat etmeyi sevseler de ülkelerinde oldukça mutlular.

Bu uçak bileti ya da vize dolandırıcılığının değişik türleri vardır. Bazı dolandırıcılar paranızı çalmadıklarını ispatlamak için vizelerinin sahte bir fotoğrafını gönderebilir ya da aldıkları sahte uçak biletini sizlerle paylaşabilir. Bunun sebebi, aslında sizden biraz daha para koparabilmektir. Son anda uçağı rötar yapacak, vizesinde bir problem çıkacak ve biraz daha paraya ihtiyacı olacaktır. Bu son parayı da gönderdiğinizde, muhtemelen onu son görüşünüz olur.

Eğer bir Rus kadınla buluşmak ve yüz yüze tanışmak istiyorsanız, asla onu davet etmeyin, siz kendiniz gidin. Bu hem para kaybetmenizi önler hem de gerçek bir Rus kadınının gözünde değerinizi arttırır.

Tercüman Ödemeleri

Bir diğer çok yapılan dolandırıcılık yöntemi de tercüman ve çeviri ücretleridir. Dolandırıcı Rus kadınımız, sizinle sohbet kuracak ancak çok fazla Türkçe bilmediğini söyleyecektir. Tam iletişiminizin ilerlediği noktada da, sizinle konuşmaya artık devam edemeyeceğini çünkü tercümana verebileceği parasının kalmadığını söyler. Bunu duyan siz de bu zamana kadar tercüman ücreti ödediğini düşünüp yardım etmek isteyeceksiniz. Etmeyin!

Sahte Evlilik Siteleri

Piyasada çok sayıda saygın Rus arkadaşlık sitesi olsa da, birçok dolandırıcı site sizden yüklü miktarlarda para talep eder ve sizi çekici bir Rus kızıyla tanıştıracağını söyler. Bunlara aldanmayın, araştırmanızı iyi yapıp gerçekten saygın internet sitelerine üye olun. Parayla gelen evlilikten hayır gelmez.

 

Garip E-Postalar 

Rus bir kadının sizi internette bir yerlerde gördüğü ve çok beğendiğini söyledi e-postalar alırsanız bunlara itibar etmeyin. Böyle bir e-posta alırsanız birkaç soru sorun, cevap alamadığınızı göreceksiniz.

Unutmayın, her kiminle tanışmış olursanız olun, karşınızdaki Rus kadını ne kadar güzel ve zeki olursa olsun, eğer sizden küçük ya da büyük para istiyorsa dolandırıcı demektir. Gerçek aşkta paranın bahsinin geçmeyeceğini bilin. 

Ilgili makale:  Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler


Ukrainian and Russian Marriage Agency BeHappy2Day

Latest News:

 • Apr 21, 2012

  Zaporozhie Restaurants

  Zaporozhie is a city with a great selection of restaurants, bars, cafes, pizzerias and other kinds of eateries. Here everyone will find something to their taste. >>
 • Apr 11, 2012

  Visiting Zaporozhie

  If you have never been to Zaporozhie, you are very much welcomed to this city! You can spend a great time in the company of a gorgeous local lady and enjoy sightseeing. >>
 • Apr 01, 2012

  Book Zaporozhie Hotels

  Zaporozhie has many hotels to offer its visitors and accidental guests. >>
 • Mar 21, 2012

  Meet Zaporozhie girls

  If you get to Zaparozhie on your business trip, vacation or simply accidentally, you will see many beautiful ladies in the streets of this city. >>
 • Mar 11, 2012

  Women from Ukraine Looking for a Western Groom

  The sites with the so-called “Russian brides” are extremely popular these days. You may wonder why? >>
 • Mar 01, 2012

  Zaporozhie marriage agency

  Welcome to the premium Zaporozhie marriage agency that makes a part of one of the largest Ukrainian dating websites beauties-of-ukraine.com! >>
 • Mar 07, 2017

  Date Ukrainian Girls

  Ukrainian girls, like the Russian ones, keep attracting men from all around the world which recognises their extreme beauty that stuns more men every year. >>
 • Jun, 2017

  Online Dating in Ukraine?

  Have you ever dreamed about happy life with great Ukrainian woman? It’s not a secret that these ladies are really special and can charm any man at first glance. >>

Ukrainian women profiles